Winter Cup Race 2

We kunnen al bijna de eindstand van de eerste ronde gaan publiceren. SolarSystem staat nog nipt voor op HammerNL, zou er nog iemand tussen komen in de laatste paar uurtjes? Vergeet dan niet om vandaag nog je snelste rondje te uploaden en daamee punten te scoren in de Winter Cup om kans te maken op leuke prijzen!
Een Winter Cup is natuurlijk geen echte cup zonder meerdere races. Deze cup gaat over 5 races op verschillende circuits en auto's. In race 2 zal het snelste rondje op High Speed Ring (normale richting) in de Ferrari F40 de winnaar zijn. Heb je je nog niet opgegeven voor de cup? Lees dan hieronder hoe je dat moet doen!
Wat moet je doen?
- Meld voor deze cup aan op ons forum, mocht je nog geen account hebben dan kan je deze hier aan maken, vul ook je PSN Tag in op je profiel!
- Kijk hier welke race, met welke auto, op welke datum gereden moet worden.
- Start GT5P, kies voor arcade, tijdrit en rijd je beste ronde!
- Sla je beste ronde op en bewaar deze gedurende de gehele winter cup!
- Mocht je 1e of 2e staan na de laatste race in de competitie, dan win je mooie prijzen!
- Klik op lees meer voor de regels en informatie over de Winter Cup
Algemene Cup Regels:
- Iedere deelnemer is verplicht de replay van zijn beste ronde te bewaren gedurende de Winter Cup.
- De top 8 van iedere race is verplicht de replay van zijn beste ronde te posten op het forum.
- De beste ronde mag alleen zijn verreden tussen de start en eind datum dat is aangegeven op het race overzicht.
- De beste ronde replay zal alleen geaccepteerd worden voor review op de aangegeven start en eind datum.
- Zorg dat je je PSN Tag hebt toegevoegd aan je profiel!
- Mocht er tijdens de cup een update uitkomen voor Gran Turismo 5 Prologue dan zal de ronde die overeenkomt met de datum van de update waarop die is uitgekomen komen te vervallen. Er zal een gestart worden met een nieuwe ronde.
- De punten per race worden als volgt verdeeld: 1e: 10 2e: 8 3e: 6 4e:5 5e: 4 6e: 3 7e: 2 8e: 1
Race Regels
- 2 wielen op (of verticaal in lijn met (ook in de lucht)) het circuit.
- Curbstones maken deel uit van het circuit
- Gras maakt geen deel uit van het circuit.
- Uitloop vlaktes maken geen deel uit van het circuit
- Geen contact met muren of andere objecten, zichtbaar of onzichtbaar
- Met 2 wielen buiten de curbstones en 2 wielen nog op de curbstones rijden is correct
- Met 4 wielen buiten de curbstones rijden is niet correct
- Als je niet zeker 100% zeker bent dat je rondje goed is dan zal hij waarschijnlijk worden afgekeurd
- Cheaten niet toegestaan
- Niets dat tegen de geest van de regels in gaat
- Bewaar ten alle tijden je Beste Ronde Replay!!!
Specifieke Race Regels