GT5 release speculaties
Er wordt hevig gespeculeerd over de release datum van Gran Turismo 5, sinds het uitstel in Japan van GT5, waar de release op 31 maart 2010 stond gepland. Wij vatten kort samen wat er zoal geroepen werd. Helaas hebben we nog steeds geen bevestiging van een release datum voor GT5.
Voor de release datum zijn twee gespeculeerde data, namelijk begin juni 2010 en eind september / begin oktober 2010. Voor beide valt wat te zeggen.
Begin juni valt samen met de update voor de PS3 om 3D compatibiliteit te krijgen. Gran Turismo 5 zou een van de eerste games
zijn die dit ondersteund. Tevens release Sony dan zijn Bravia's die 3D ondersteund zijn. Onder druk van Sony zou hierdoor een release kunnen worden verkregen. Niet logisch is dit echter, omdat dit vlak voor de zomer vakantie valt en dat is commercieel gezien nooit een goede datum om een game te releasen. Echter zijn er diverse game sites / online winkels die adverteren met een release van 31 mei of 1 juni. (zie foto's)
Eind september / begin oktober is vlak na de vakanties en ruim voor de feestdagen in december. Dat zou een logische datum zijn. Diverse websites hebben hier reeds over geschreven. Ook hebben diverse Sony bazen het woord 'herfst release' en 'oktober 2010' laten vallen als mogelijke release datum van GT5.
Dan is er nog speculatie over een nieuwe release van een nieuwe Gran Turismo 5 demo. Helemaal toen Youtuber mimaximax allerlei filmpjes van Gran Turismo 5 ging uploaden, en dat nog bijna dagelijks doet. Klik op lees verder om hiervan een selectie te zien. We bedanken mimaximax in ieder geval voor een preview van Gran Turismo 5.
